FACE ROLLER NEDİR?

7. yüzyıldan beri kullanılan bir masaj aleti. Face roller yüzdeki kan akışını hızlandırmak, kas gerginliğini azaltmak ve cilde lenfatik masaj uygulamak için kullanılıyor. Aynı zamanda yüzdeki şişkinliği azaltan ve yüzün daha ince hatlara sahip olmasına yardımcı olan face roller'ın alın, yanaklar, boyun ve çene hattı için büyük; gözaltı gibi daha hassas bir bölge için küçük boyutlu seçenekleri var.


FACE ROLLER KULLANMANIN PÜF NOKTALARI NELERDİR?

Öncelikle cildinize uygulamadan önce cildinizin kesinlikle temiz olmasına dikkat edin. Cildinizi temizledikten sonra mutlaka nemlendirin veya bir yüz yağı kullanın. Masaj sırasında cildiniz asla kuru olmamalı. Cildinizin iyi nemlendiğinden emin olmalısınız. Face rollerı daima yukarı doğru uygulayın. Yani aşağı-yukarı yapmayın. Yönünüz hep yukarı olsun. Bu, lifting etkisi için olmazsa olmazdır. Face roller ile masaj yaparken cildinize karşı nazik olmalısınız. Yüz masaj aletini asla sertçe bastırarak uygulama yapmayın.


FACE ROLLER FAYDALARI NELERDİR?

*Kan akışını hızlandırır,

*Kırışıklıkları hafifletir,

*Gözenekleri sıkılaştırır,

*Enerjinizi dengeler.


CİLT TİPLERİNE GÖRE FACE ROLLER SEÇİMİ NASIL YAPILIR?

YEŞİM TAŞI

Yeşim taşı toksinlerin atılmasında ve kanın temizlenmesinde olumlu etkileri gözlemlenmiştir. Huzurun simgesi olarak datanımlanır. Yeşim taşını yüz masaj aletinizde kullanmanızla güven veren özelliği sayesinde kaygı ve endişelerinizi en aza indirir. Cildi yatıştırma ve dinginleştirme özelliğivardır. Yatmadan önce cildinize yapacağınız masajla birlikte günün karmaşık duygu ve düşüncelerinden uzaklaşmanıza yardım ederek netlik kazanmanıza yardım eder

LAPİS LAZULİ

Nadir bulunan taşların arasında olan Lapis Lazuli gerçekliğin taşı olarak bilinir. Bünyesindebulundurduğu birçok mineralden dolayı çokyönlü bir iyileştirici özelliği vardır. İritasyona yatkın ciltler için muhteşem bir taştır. Yoğun yatıştırıcı özelliği sayesinde, cildinizi yatıştırır ve dengede olmasını sağlar.Akneli ciltleriçin uygundur. Gebelik sürecinde de bebeği koruduğuna ve riskli gebelik yaşayanlarda olumlu rol oynadığı bilinir.

PEMBE KUVARS

Pembe kuvars, kendinizle ve çevrenizdekilerle ilişkilerinizi güçlendirir. Lenfatik dolaşımı aktive ederek cildinize ışıltı katan cildinde canlandırıcı etki isteyen herkesiçin uygundur. Etkisini arttırmak istiyorsanız cildiniz uygulayacağınız C vitamini içeren doğal bir yağ uygulayınız içerdiği yüksek C vitaminisayesinde cildinizi yeniler.

AMETİST

Arındırıcı özelliği ile bilinir. Koyu mor rengi sayesinde Negatif enerjileri temizleyerek stres, anksiyete, migren, uyku problemleri vedepresyon tedavisine yardımcı olur. Canlandırıcı özellikleri sayesinde bedende bulunan negatif yükün uzaklaşmasına yardımcı olur. Lekeli ciltlerin severek kullanacağı bu taşın yenileyici özelliği sayesinde cildiniz aydınlanır ve yenilenir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR