ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

DOĞAL TAŞ KÜL TABLASI NEDİR?

Doğal taş kül tablası, doğal taşların parçaların kesilerek belirli bir ebatlarda düzenlenmesiyle oluşturulan bir ev dekorasyon ve aksesuar malzemesidir. Doğal taşların farklı renk ve dokuları sayesinde doğal taş tabaklar farklı stillerde ve tasarımlar kullanabilirler


DOĞAL TAŞ KÜL TABLASI MALZEMELERİ NELERDİR?

Doğal taş kül tablası malzemeleri granit, mermer, kireç taşı, traverten ve kuvarsit gibi bir çok doğal taştan oluşabilir her bir taşın kendine özgü rengi doku ve yoğunluğu vardır bu nedenle de her biri farklı özellikler sunar.


DOĞAL TAŞ KÜL TABLASI NEDEN TERCİH EDİLİR?

Dayanıklılığı ve estetik görünümü nedeniyle sıklıkla tercih edilirler. Ayrıca doğal taşların kendine özgü renkleri ve dokuları her bir yapıya farklı bir karakter kazandırır. Doğal taş kül tablası ayrıca sıcaklık iletimi yapmaz ve anti bakteriyel özelleri sayesinde sağlıklı bir malzemedir.


DOĞAL TAŞ KÜL TABLALARI NASIL SEÇİLİR?

Kül tablası seçimi yaparken taşın rengi dokusu yoğunluğu ve dayanıklılığı gibi faktörler göz önünde bulundurmalıdır. Ayrıca taşın kullanım alanına uygunluğu da önemlidir. Çünkü sıcaklık iletimi ve kolay temizlenebilir olması genellikle birinci tercihtir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR